TuningKingz TK Zestaw Kosmetyków Szczecin Zobacz większe

TuningKingz POJEMNA TORBA NA KOSMETYKI TK CAR COSMETICS DETAILER'S BAG

Nowy produkt

TuningKingz Car Cosmetics to nowa, ale sprawdzona przez wielu Klientów linia kosmetyków, które powstały w wyniku wieloletniego doświadczenia i pasji naszej firmy związanej z tuningiem i detailingiem samochodowym.

Więcej szczegółów

89,90 zł brutto

Więcej informacji

W TuningKingz Car Cosmetics dbamy o to, aby nasze kosmetyki zdecydowanie wyróżniały się na tle konkurentów, dlatego starannie wybieramy kolory i zapachy poszczególnych produktów, kładąc największy nacisk na barwy jaskrawe. Większość produktów cechuje także wyjątkowy i intensywny zapach umilający ich aplikację. Wisienką na torcie są kolorowe etykiety w rozpoznawalnym dla linii TuningKingz Car Cosmetics stylu.

Przede wszystkim skuteczność

Klienci oczekują naprawdę skutecznych produktów, dlatego wymagające i liczne grono pasjonatów motoryzacji zrzeszonych w TuningKingz Crew jest najlepszym „testerem” naszych produktów. To właśnie dzięki ich opinii i doświadczeniu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Polegamy także na opiniach ekspertów z profesjonalnych studiów detailingowych na terenie całego kraju.

Profesjonalnie wykonana i niezwykle pojemna torba TuningKingz Car Cosmetics na kosmetyki samochodowe, która pomoże Ci utrzymać czystość w bagażniku i zgromadzi Twoje ulubione kosmetyki w jednym miejscu.

Produkt powstał na nasze zlecenie w jednej z polskich szwalni, która zaproponowała nam jakość materiałów i wykonania jakiej oczekiwaliśmy. Nasz dostawca zajmuje się tworzeniem produktów dla jednej z renomowanych polskich firm z asortymentem sportowym. W związku z tym produkt jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów używanych przy produkcji plecaków i toreb sportowych.

Najważniejsze właściwości tego produktu:

Wymiary: 30x30x40 cm
Rzep przy podstawie zapobiegający przesuwaniu się torby w bagażniku
W pełni wodoodporne wykończenie wewnętrznej komory
Cztery przegrody wewnętrznej komory (przy ściankach)
Wytrzymały pasek na ramię
Wytrzymały zamek przy górnej pokrywie
Żółta lamówka oraz haftowany logotyp TK Car Cosmetics
Zewnętrzna przegroda na akcesoria (mikrofibry, pady, gąbki) zamykana na rzep

Produkty powiązane